Środki z KPO – skorzystaj z dotacji i rozwijaj swój biznes!

Już 6 maja 2024 startuje nabór na dotacje dla sektora HoReCa w ramach Krajowego Planu Odbudowy. Środki KPO oferują niezbędne wsparcie finansowe dla przedsiębiorstw poszukujących sposobów na modernizację i poprawę efektywności. Z pakietu wsparcia, wartego 319 939 476 euro, przedsiębiorstwa mogą finansować inicjatywy związane z zieloną transformacją oraz integracją technologii cyfrowych, a to sprawia, że inwestycja w nowoczesne zmywarki gastronomiczne staje się nie tylko atrakcyjna, ale i strategiczna.

Środki z KPO – na co można przeznaczyć?

Środki KPO obejmują m.in. inwestycje mające na celu poprawę efektywności energetycznej, a także możliwość pokrycia kosztów związanych z automatyzacją procesów oraz modernizacją systemów telekomunikacyjnych i informatycznych.

Istnieje również możliwość finansowania szkoleń dla pracowników za pośrednictwem środków z KPO, która pozwala na lepsze wykorzystanie nowych technologii i adaptację do cyfrowych narzędzi zarządzania, co jest nieocenione w szybko zmieniającym się środowisku gastronomicznym. Dywersyfikacja usług, takich jak rozwój oferty online czy dostawa posiłków, otwiera nowe kanały dochodów i pozwala dotrzeć do szerszego grona klientów.

Dowiedz się więcej na ten temat: Dotacja KPO – nowa nadzieja dla branży HoReCa

Środki z KPO a inwestycja w profesjonalne zmywarki gastronomiczne – dlaczego warto?

Nowoczesne zmywarki gastronomiczne doskonale wpisują się w kryteria KPO, dzięki zdolności do znaczącego ograniczenia zużycia wody i energii oraz poprzez wykorzystanie zaawansowanych technologii cyfrowych, takich jak system Connected Wash w maszynach Winterhalter. 

Profesjonalne zmywarki gastronomiczne dają więcej, niż oszczędność czasu i pieniędzy. To również krok w stronę bardziej zrównoważonej przyszłości, gdzie każda kropla wody i każdy wat energii są wykorzystywane z najwyższą efektywnością. Dzięki technologii Connected Wash przedsiębiorcy mogą monitorować i optymalizować procesy zmywania w czasie rzeczywistym, co jeszcze bardziej zwiększa ich kontrolę nad kosztami i wpływem na środowisko.

Co więcej, przeznaczenie środków KPO na zaawansowane technologicznie zmywarki może przynieść długoterminowe korzyści, szczególnie dla tych przedsiębiorstw, które starają się nie tylko przetrwać obecne kryzysy, ale także rozwijać się i dostosować do oczekiwań świadomych konsumentów. Zakup nowoczesnej zmywarki gastronomicznej to nie tylko kwestia modernizacji kuchni to także długofalowa inwestycja, która przynosi mierzalne oszczędności w postaci pieniędzy wydawanych dotąd na wodę, prąd oraz koszty rotacji personelu zajmującego się zmywaniem. Wraz z pojawieniem się profesjonalnych zmywarek gastronomicznych rosną efektywność pracy oraz standardy sanitarne — kluczowe w dzisiejszych czasach.

Sprawdź także: Rodzaje zmywarek gastronomicznych – przegląd rozwiązań

Środki KPO – długoterminowa wartość inwestycji

Wybór odpowiednich narzędzi i technologii to klucz do maksymalizacji korzyści płynących z dotacji środków KPO. Profesjonalne zmywarki gastronomiczne, które spełniają wymogi ekologiczne i technologiczne, mogą stanowić ważny element strategii każdego przedsiębiorstwa dążącego do zwiększenia swojej konkurencyjności na rynku. Wnioski o dofinansowanie w postaci środków KPO można składać elektronicznie do 6 czerwca 2024 roku przez Lokalny System Informatyczny PARP, co jeszcze bardziej ułatwia proces aplikacyjny.

Zakup profesjonalnej zmywarki gastronomicznej przy wsparciu środków KPO to inwestycja, która przynosi korzyści zarówno natychmiastowe, jak i długoterminowe. Sprawdź naszą ofertę wynajmu zmywarek gastronomicznych i przyczyń się do zwiększenia efektywności, zmniejszenia negatywnego wpływu na środowisko oraz poprawy adaptacji technologicznej w branży HoReCa! Zapraszamy także do kontaktu!

Postaw na bezkompromisową czystość!
Bezpłatnie wyceń koszt najmu zmywarki przemysłowej dla Twojego lokalu

Zastanawiasz się, jaka zmywarka do naczyń gastronomiczna będzie dla Ciebie najlepsza? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat finansowania wynajmu lub ogólnej higieny i środków myjących? A może potrzebujesz porady w rozplanowaniu kuchni i zorganizowaniu procesu zmywania? Jesteśmy gotowi, by odpowiedzieć na Twoje pytania! Zostaw dane, a nasi eksperci skontaktują się z Tobą, by jak najlepiej przedstawić Ci zmywarki przemysłowe do naczyń. Jesteśmy przekonani, że już po krótkiej rozmowie dokonasz właściwego dla siebie wyboru.

Posiadamy także odpowiednią chemię do zmywarek! Każda zmywarka Winterhalter do perfekcyjnych efektów zmywania potrzebuje właściwie dobranej chemii. Do naszych zmywarek zalecamy stosowanie dedykowanych środków myjących i nabłyszczających Winterhalter. Gwarantują one doskonałe rezultaty zmywania, pielęgnując przy tym urządzenie. Co więcej, są one niezwykle ekonomiczne w użyciu – dzięki nim każda zmywarka gastronomiczna uniwersalna oraz dedykowana pracuje ze zwiększoną wydajnością, dbając o Twoje oszczędności.

Napisz do nas!
Z przyjemnością porozmawiamy o Twoim zmywaniu! Doradzimy wybór odpowiedniego sprzętu oraz przygotujemy wycenę
* Pola wymagane