Zmywarki gastronomiczne

Wybierz odpowiedni model dla swojego lokalu
Zmywarka Winterhalter to nowy członek Waszego zespołu

Potrzebujesz profesjonalnego sprzętu gastronomicznego? Wynajmij jedną z 4 nowoczesnych zmywarek

Jak korzystać z profesjonalnego sprzętu bez konieczności inwestowania własnych środków? To proste. Wynajmij jedną ze zmywarek gastronomicznych. To niezawodny sprzęt, który sprawdzi się w każdym lokalu gastronomicznym.

Oferujemy naszym klientom możliwość wynajmu nowoczesnego sprzętu na bardzo korzystnych warunkach — gwarantujemy szybką realizację zamówienia oraz stałe miesięczne opłaty. Do wyboru aż 4 typy zmywarek — każdy dopasowany do innego rodzaju naczyń, z licznymi funkcjami, programami oraz w różnych rozmiarach.

Jakie są Twoje potrzeby dotyczące skutecznego zmywania?

4 specjalistyczne zmywarki dopasowane do różnych potrzeb lokali gastronomicznych

Zmywarka podblatowa UC - wynajmijzmywarke.pl
Zmywarka podblatowa UC

To zmywarka z licznymi programami i dodatkami. Występuje aż w 4 rodzajach dostosowanych do różnych naczyń. Nowoczesna technologia oraz dopasowane programy zmywania gwarantują higieniczną czystość.

Zmywarka do garnków i przyrządów kuchennych - wynajmijzmywarke.pl
Zmywarka do garnków i przyrządów kuchennych UF

To zmywarka o dużej skuteczności w usuwaniu zabrudzeń. Posiada szereg udogodnień, jak np. składane drzwi, wózek z koszem i inne. Dostępna jest w 3 rozmiarach.

Zmywarka kapturowa - wynajmijzmywarke.pl
Zmywarka kapturowa PT

To wydajne, szybkie i pojemne urządzenie do różnego typu naczyń. Doskonała do sztućców, naczyń szklanych i innych (nawet tych nieporęcznych i trudnych do wyczyszczenia). Dostępna jest w 3 rozmiarach.

Zmywarka kompaktowa - wynajmijzmywarke.pl
Zmywarka kompaktowa GS 630

Urządzenie to wyróżnia się dużą mocą oraz funkcjonalnością. Jej zaletą jest niewielki rozmiar oraz idealne efekty mycia wszystkich rodzajów naczyń.

Postaw na bezkompromisową czystość!
Bezpłatnie wyceń koszt najmu zmywarki przemysłowej dla Twojego lokalu

Zastanawiasz się, jaka zmywarka do naczyń gastronomiczna będzie dla Ciebie najlepsza? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat finansowania wynajmu lub ogólnej higieny i środków myjących? A może potrzebujesz porady w rozplanowaniu kuchni i zorganizowaniu procesu zmywania? Jesteśmy gotowi, by odpowiedzieć na Twoje pytania! Zostaw dane, a nasi eksperci skontaktują się z Tobą, by jak najlepiej przedstawić Ci zmywarki przemysłowe do naczyń. Jesteśmy przekonani, że już po krótkiej rozmowie dokonasz właściwego dla siebie wyboru.

Posiadamy także odpowiednią chemię do zmywarek! Każda zmywarka Winterhalter do perfekcyjnych efektów zmywania potrzebuje właściwie dobranej chemii. Do naszych zmywarek zalecamy stosowanie dedykowanych środków myjących i nabłyszczających Winterhalter. Gwarantują one doskonałe rezultaty zmywania, pielęgnując przy tym urządzenie. Co więcej, są one niezwykle ekonomiczne w użyciu – dzięki nim każda zmywarka gastronomiczna uniwersalna oraz dedykowana pracuje ze zwiększoną wydajnością, dbając o Twoje oszczędności.

Napisz do nas!
Z przyjemnością porozmawiamy o Twoim zmywaniu! Doradzimy wybór odpowiedniego sprzętu oraz przygotujemy wycenę
* Pola wymagane