Zmywarka do baru – 3 propozycje od Winterhalter

Zmywarka do baru ze szklankami w koszu

Sprawne mycie naczyń w barze jest bardzo ważne z uwagi zarówno na higienę, jaki na szybką „rotację” szkła barowego. Klasyczny zmywak zwykle nie zdaje egzaminu, ponieważ przy ręcznym myciu trudno zachować odpowiednie tempo oraz dokładność. Ponadto takie rozwiązanie generuje większe koszty niż automatyczna zmywarka barowa. Jak wybrać takie urządzenie? Sprawdź, jaka zmywarka do baru z gamy Winterhalter będzie najlepsza – przedstawiamy 3 sprawdzone propozycje.

Zmywarki podblatowe z serii UC – klasyczne wyposażenie baru

Najczęściej stosowany typ zmywarki do baru to zdecydowanie zmywarka podblatowa. Odpowiednio skonstruowane urządzenie tego typu jest pojemne, a jednocześnie nie zajmuje dużo miejsca. Możliwość umieszczenia pod blatem zapewnia łatwy dostęp do kosza i przyspiesza zarówno jego zapełnianie, jak i opróżnianie. Każde z urządzeń Winterhalter z serii UC świetnie sprawdzi się jako zmywarka barowa. Można je z łatwością przystosować do czyszczenia i wyparzania dowolnego typu naczyń – w tym różnych typów szkła czy naczyń bistro, a nawet kubków z tworzyw sztucznych. Każda podblatowa zmywarka do baru z serii UC ma też trzy podstawowe programy mycia oraz opcje indywidualne. Ponadto jest ona dostępna w czterech rozmiarach (S, M, L i XL), co ułatwia dopasowanie jej pojemności i wymiarów do indywidualnych potrzeb lokalu.

Zmywarki z serii UC oferują także szereg innowacyjnych rozwiązań, które zapewniają maksymalną skuteczność przy minimalnych kosztach. Są to m.in.:

  • innowacyjne pole mycia – zapewniające nawet 25-procentową oszczędność wody i zmniejszenie zużycia prądu;
  • odzysk ciepła – podgrzewający wstępnie zimną wodę dopływową ciepłem odzyskanym z pary, dzięki czemu koszty użytkowania zmywarki maleją;
  • program Eco – wydłużający czas zmywania o 50%, a jednocześnie zmniejszający ilość stosowanej wody i chemii;
  • CONNECTED WASH – pozwalający na podłączenie zmywarki do sieci, analizę danych eksploatacyjnych i otrzymywanie wskazówek na temat zmniejszenia kosztów eksploatacji;
  • tryb oczekiwania – pozwala zaoszczędzić więcej energii niż w przypadku wyłączenia zmywarki, a jednocześnie zapewnia jej szybką gotowość do pracy;
  • podwójne ściany – umożliwiają zatrzymywanie ciepła wewnątrz, a tym samym zmniejszenie strat energii.

Jeśli chcesz, aby Twoje wyposażenie baru było nowoczesne i maksymalnie oszczędne, zmywarki gastronomiczne Winterhalter z serii UC będą znakomitym wyborem. W naszej ofercie są one dostępne już od 330 zł miesięcznie! Nie wiesz, który model wybrać? Zachęcamy do kontaktu – chętnie pomożemy.

Zmywarka UC-XL do szkła Winterhalter

Zmywarka podblatowa z serii UC będzie stanowić idealne rozwiązanie do większości barów. Jest dostępna w czterech rozmiarach, co umożliwia dostosowanie jej do indywidualnych potrzeb.

Zmywarki kapturowe z serii PT – idealna zmywarka do baru o większych wymaganiach

Jeżeli prowadzisz duży bar, przez który nierzadko przewijają się tłumy gości lub np. bar połączony z restauracją, kompaktowe urządzenia mogą nie być wystarczające. Wówczas odpowiednią zmywarką do baru będzie zmywarka kapturowa. Jest to urządzenie o większej pojemności, zapewniające szybkie i skuteczne zmywanie. Zmywarki kapturowe Winterhalter z serii PT mają również funkcjonalne kosze przystosowane do różnych typów naczyń, w tym do szkła czy też naczyń typu bistro. Dzięki temu świetnie sprawdzą się w każdym lokalu. Tego typu zmywarka do baru umieszczona na zapleczu zapewni maksymalną wydajność mycia i stały dostęp do czystych naczyń.

Zmywarki kapturowe Winterhalter są dostępne w trzech rozmiarach (M, L i XL), co umożliwia ich dopasowanie do potrzeb danego lokalu. Stosują szereg innowacyjnych rozwiązań zapewniających szybkie, skuteczne, a jednocześnie oszczędne mycie. Są to m.in. odzysk ciepła, system uzdatniania wody, innowacyjne pole mycia, podwójne ściany, tryb oczekiwania, program Eco czy też pompa ciepła, która zmniejsza zużycie energii nawet o 35%. To prawdziwie wszechstronne produkty, które świetnie sprawdzą się także jako wyposażenie baru. Zmywarkę kapturową Winterhalter możesz wynająć do swojego lokalu już za 739 zł miesięcznie.

Sprawdź też: Zmywarka do kufli – 3 najpopularniejsze modele od Winterhalter

Zmywarka kompaktowa GS 630 – najmniejsza zmywarka do baru

Jeśli prowadzisz naprawdę niewielki lokal, wyposażenie baru powinno zajmować jak najmniej miejsca. Nie oznacza to jednak, że warto rezygnować z profesjonalnej zmywarki gastronomicznej. Model oznaczony symbolem GS 630 jest prawdziwie kompaktowy. Wymaga minimalnej ilości przestrzeni, a jednocześnie ma kosz o wymiarach 60×46,5 cm, który pozwoli w jednym krótkim cyklu umyć naprawdę dużo naczyń

GS 630 to idealne zmywarka do baru, który wymaga idealnej organizacji przestrzeni i pracy. Można ją zamontować zarówno pod barem, jak i np. na zapleczu. Może być przystosowana do mycia różnego rodzaju naczyń – zarówno szkła barowego, jak i talerzy czy wyposażenia kuchennego. Dlatego sprawdzi się także w barach, które poza napojami serwują również przekąski. Jest to jednocześnie wyparzarka barowa, co oznacza, że naczynia podczas cyklu zmywania są zarówno myte, jak i dezynfekowane. Wysokie ciśnienie wody zapewnia idealne rezultaty czyszczenia. Jednocześnie kompaktowa zmywarka do baru jest bardzo oszczędna – dzięki zaawansowanym technologiom zużywa minimalne ilości wody i detergentów, a ponadto podczas pracy pobiera niewiele energii. Ponadto można ją wynająć już od 566 zł za miesiąc!

Może Cię również zainteresować: Zmywarka kompaktowa – gdzie sprawdzi się najlepiej

Wiesz już, jaka zmywarka do baru będzie dla Ciebie odpowiednia? Przejdź do konfiguratora i wybierz swoje urządzenie wraz z dodatkowymi opcjami, aby uzyskać bezpłatną wycenę. Potrzebujesz pomocy? Zapraszamy do kontaktu!

Postaw na bezkompromisową czystość!
Bezpłatnie wyceń koszt najmu zmywarki przemysłowej dla Twojego lokalu

Zastanawiasz się, jaka zmywarka do naczyń gastronomiczna będzie dla Ciebie najlepsza? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat finansowania wynajmu lub ogólnej higieny i środków myjących? A może potrzebujesz porady w rozplanowaniu kuchni i zorganizowaniu procesu zmywania? Jesteśmy gotowi, by odpowiedzieć na Twoje pytania! Zostaw dane, a nasi eksperci skontaktują się z Tobą, by jak najlepiej przedstawić Ci zmywarki przemysłowe do naczyń. Jesteśmy przekonani, że już po krótkiej rozmowie dokonasz właściwego dla siebie wyboru.

Posiadamy także odpowiednią chemię do zmywarek! Każda zmywarka Winterhalter do perfekcyjnych efektów zmywania potrzebuje właściwie dobranej chemii. Do naszych zmywarek zalecamy stosowanie dedykowanych środków myjących i nabłyszczających Winterhalter. Gwarantują one doskonałe rezultaty zmywania, pielęgnując przy tym urządzenie. Co więcej, są one niezwykle ekonomiczne w użyciu – dzięki nim każda zmywarka gastronomiczna uniwersalna oraz dedykowana pracuje ze zwiększoną wydajnością, dbając o Twoje oszczędności.

Napisz do nas!
Z przyjemnością porozmawiamy o Twoim zmywaniu! Doradzimy wybór odpowiedniego sprzętu oraz przygotujemy wycenę
* Pola wymagane