Czy warto wynająć zmywarkę na event?

Organizacja wydarzenia okolicznościowego to nie tylko kwestia znakomitej atmosfery i smacznego jedzenia, ale także efektywności i higieny za kulisami. Kiedy stoły uginają się od dań, a goście delektują się każdym kęsem, w tle musi sprawnie funkcjonować zaplecze kuchenne. I tu rodzi się pytanie: czy warto wynająć zmywarkę gastronomiczną na takie okazje? Jako eksperci w dziedzinie profesjonalnego zmywania, Winterhalter przekonuje, że odpowiedź brzmi: zdecydowanie tak! Oto powody:

Efektywność czasowa

Profesjonalne zmywarki gastronomiczne są zaprojektowane do szybkiego i skutecznego zmywania dużej ilości naczyń w krótkim czasie. Ba! W ekstremalnie krótkim czasie. Przeciętny cykl czyszczenia zmywarek Winterhalter przeznaczonych do szkła, trwa ok 120 sekund! Wynajem zmywarki na wydarzenie pozwala na błyskawiczne uporanie się z górą brudnych talerzy, sztućców i szklanek, oszczędzając cenny czas personelu i… Twój budżet.

Doskonała higiena

W obecnych czasach nacisk na higienę w gastronomii jest większy niż kiedykolwiek. Trudno się dziwić – nasilony okres pandemii, duże ryzyko zachorowania i łatwość rozprzestrzeniania wirusa wyczuliły nas na kwestie nieskazitelnej higieny. To nie tylko kwestia estetyki, ale przede wszystkim naszego zdrowia. Profesjonalne zmywarki zapewniają nie tylko czystość, ale i bezpieczeństwo sanitarne, eliminując ryzyko kontaminacji krzyżowej, czyli przeniesienia bakterii lub innych mikroorganizmów, a także alergenów czy substancji chemicznych z jednych produktów na inne. Dbałość o higienę jest szczególnie ważna podczas dużych zgromadzeń, w których spotyka się wielu ludzi z różnych środowisk.

Warto przeczytać także: Jak dbać o zmywarkę przemysłową? Wskazówki eksploatacyjne

Oszczędność zasobów

Z doświadczenia wiemy, ile potrafi kosztować dobrze przygotowany event. A jeżeli eventów w roku jest więcej, koszty zaczynaj odgrywać dużą rolę i każda rozsądna oszczędność jest na wagę złota. Jako znawcy branży gastronomicznej wiemy jakie są aktualne ceny prądu i wody. Dlatego też z czystym sumieniem (nieskazitelnie czystym) możemy powiedzieć, że wybór profesjonalnych zmywarek (tak, mamy na myśli zmywarki Winterhalter) pozwala na efektywność energetyczną i oszczędne zużycie wody. Wybierając wynajem, można znacząco zmniejszyć koszty związane z konsumpcją wody i energii elektrycznej w porównaniu do ręcznego mycia naczyń.

Profesjonalizm i najwyższy komfort pracy

Duże wydarzenia potrafią zaskakiwać nieprzewidzianymi drobiazgami, które wymagają szybkiej reakcji. Ostatnią rzeczą, której oczekuje organizator jest personel zajęty ręcznym zmywaniem naczyń, podczas, gdy trzeba szybko wymienić zastawę, podać dodatkowe nakrycie czy otworzyć oporną butelkę dobrego trunku. Wypożyczenie profesjonalnego sprzętu na ważne wydarzenie to oznaka profesjonalizmu oraz dbałości organizatora o szczegóły i komfort gości.

Elastyczność

Wynajem zmywarki gastronomicznej to elastyczne rozwiązanie. Możesz wybrać sprzęt dostosowany do wielkości i charakteru Twojego wydarzenia, nie martwiąc się o długoterminowe zobowiązania czy konserwację maszyny. To wszystko leży po stronie producenta/dystrybutora. Jedyne czego nie potrafią zmywarki Winterhalter, to zbierania brudnych naczyń i umieszczania ich wewnątrz maszyny. Sądzimy jednak, że to tylko kwestia czasu.

Jednym słowem (akapitem) wynajem zmywarki gastronomicznej na wydarzenia okolicznościowe jest inwestycją, która procentuje. Zapewnia wysoką jakość usług, przyczynia się do płynności działania kuchni i zaplecza oraz pomaga w tworzeniu pozytywnego wizerunku organizatora wydarzenia. W Winterhalter rozumiemy potrzeby naszych klientów i oferujemy elastyczne warunki wynajmu, aby każde wydarzenie okolicznościowe przebiegało bez zarzutu. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie wynajmu zmywarek gastronomicznych i znajdź idealne rozwiązanie dla swojego wydarzenia!

Zmywarka podblatowa do szkła

Chcesz wynająć profesjonalną zmywarkę Winterhalter na dłużej? Powiedz nam, czego dokładnie potrzebujesz, a my na pewno pomożemy! Sprawdź również inne treści na naszym blogu, gdzie znajdziesz więcej porad dla właścicieli gastronomii.

 

Postaw na bezkompromisową czystość!
Bezpłatnie wyceń koszt najmu zmywarki przemysłowej dla Twojego lokalu

Zastanawiasz się, jaka zmywarka do naczyń gastronomiczna będzie dla Ciebie najlepsza? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat finansowania wynajmu lub ogólnej higieny i środków myjących? A może potrzebujesz porady w rozplanowaniu kuchni i zorganizowaniu procesu zmywania? Jesteśmy gotowi, by odpowiedzieć na Twoje pytania! Zostaw dane, a nasi eksperci skontaktują się z Tobą, by jak najlepiej przedstawić Ci zmywarki przemysłowe do naczyń. Jesteśmy przekonani, że już po krótkiej rozmowie dokonasz właściwego dla siebie wyboru.

Posiadamy także odpowiednią chemię do zmywarek! Każda zmywarka Winterhalter do perfekcyjnych efektów zmywania potrzebuje właściwie dobranej chemii. Do naszych zmywarek zalecamy stosowanie dedykowanych środków myjących i nabłyszczających Winterhalter. Gwarantują one doskonałe rezultaty zmywania, pielęgnując przy tym urządzenie. Co więcej, są one niezwykle ekonomiczne w użyciu – dzięki nim każda zmywarka gastronomiczna uniwersalna oraz dedykowana pracuje ze zwiększoną wydajnością, dbając o Twoje oszczędności.

Napisz do nas!
Z przyjemnością porozmawiamy o Twoim zmywaniu! Doradzimy wybór odpowiedniego sprzętu oraz przygotujemy wycenę
* Pola wymagane